25 сесія 7 скликання

Про внесення змін до бюджету Коровинської  сільської об’єднаної

територіальної громади на 2019рік

Про встановлення вартості харчування тарозміру батьківської плати  за харчування  дітей та учнів  закладів освіти  Коровинськоїсільської ради на 2020 рік.

Про затвердження договорів, які укладені сільським головою від імені ради.

Про надання дозволу на розробкутехнічної документації із землеустроющодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Тютюннику В.Г.

Про надання дозволу Какуші С.В. на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

під польовими дорогами

Про затвердження Положення про порядок наданняземельнихділянокгромадянамв межах нормибезоплатноїпередачіза рахунок земель комунальноївласностіКоровинської сільської  ради

Про  надання дозволу на виготовлення  технічної  документації із землеустроющодо встановлення (відновлення)меж  земельної ділянки в натурі  (на місцевості ) гр. Глушко В.Г., Глушко Н.І.,Глушко Л.В., Бєдокуровій О.В.

Про організацію громадських робіт на території  Коровинської сільської ради у 2020 році.

Про  передачу  міжбюджетного  трансферту за надання  медичних послуг

КНП «Недригайлівська ЦРЛ»

Про  передачу  міжбюджетного  трансфертудля КНП «Недригайлівська РЦПМСД»,

Недригайлівської ЦРЛ,Недригайлівського РТЦСО,Управління праці та соціального

захисту населення Недригайлівської РДА

Про  передачу  міжбюджетного  трансферту на утримання трудового архіву

Про  передачу  міжбюджетного  трансферту до Сумського обласного бюджету

Про  передачу  міжбюджетного  трансферту Недригайлівській селищній раді

Про приватизацію об’єкта малої приватизації житлового будинку  із земельними ділянками, розташованого за адресою с. Коровинці вул. Лан, 31.

Про розгляд заяви гр. Пустової Ю.П.

Про затвердження  Програми зайнятості населення на територіїКоровинської  сільської  ради на   2020 рік

Про затвердження  Програми організації   та проведення суспільно корисних робіт         для порушників, на яких судом накладено   адміністративне стягнення у вигляді  виконання суспільно корисних робіт  на 2020 рік.

Про затвердження Програмирозвитку фізичної культури та спорту Коровинськоїсільської ради на 2020 рік

Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Коровинської сільської ради на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки

додаток 1

додаток 2