9 сесія 7 скликання

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1.Про надання дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Ільченко Антоніні Андріївні

2. Про надання дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Кабанченко Ганні Тихонівні

3.Про затвердження проекту землеустрою  щодовідведення земельної ділянки Коровинській сільській раді для будівництва та обслуговування будівельзакладів охорони здоров’я та соціальної допомоги (будівництво амбулаторії) за рахунок земель комунальної власності.

4.Про створення нових тимчасових робочих місць

5. Про внесення змін та доповнень до рішення першої сесії сьомого скликання від 30.11.2017  «Про Регламент роботи Коровинської сільської ради VII скликання»

6. Про затвердження договорів,які укладені сільським головою від імені ради.

7. Про затвердження штатних розписів.