Методична студія вчителів початкових класів Коровинської ЗОШ I-III ступенів розпочала свою роботу

Дата: 06.04.2018 13:20

4 квітня з метою збагачення  професійних знань, удосконалення вмінь і навичок освітян розпочала свою роботу методична студія вчителів початкових класів. Заняття відбулося у Коровинській ЗОШ І-ІІІ ст. за участю вчителів, вихователів дитячого навчального закладу.

Про головні напрямки роботи щодо готовності успішного учителя до нового змісту навчання та організацію освітнього простору Нової української школидоповіла Р. М. Діденко, методист відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Коровинської сільської ради.Заступник директора з навчально-виховної роботи Коровинської ЗОШ І-ІІІ ст. Н.О. Вернигора акцентувала увагу учасників заходу на орієнтованість здобуття учнями компетентностей в умовах реформування освіти.

Практичний блок методичної студії продовжила  вчитель початкових класів Кутняк В.Г.   презентацією фрагментів  занять  з майбутніми першокласниками із застосуванням  інноваційних технологій  за результатами набутого досвіду на  курсах підвищення кваліфікації, навчання  на обласних семінарах.

Тренінг «Психологічна компетентність та професійна діяльність вчителя Нової української школи», проведений молодими фахівцями психологічної служби Т. В. Глущенко, І. О. Михайленко, викликав особливе зацікавлення та   продемонстрував можливості вдосконалення педагогічної майстерності педагогів, готових до реалізації ідей Нової української школи.

Підводячи підсумки роботи, учасники методичної студії впевнилися в тому, що активне навчання педагогів, їх продуктивний інноваційний саморозвиток прокладуть дорогу освіті майбутнього

.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису