«Великодні дзвони»

Дата: 16.04.2018 10:04

Фото без опису

До свята Воскресіння Христова у фойє відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Коровинської сільської ради пройшла виставка «Великодні дзвони».

Учні  Коровинської ЗОШ І-ІІІ ст., Томашівського НВК з особливим  настроєм та хвилюванням клеїли, ліпили, витинали, малювали, вишивали -  і прекрасна великодня експозиція вразила її відвідувачів.

Яскраві, оригінальні, святкові експонати, представлені на виставку, створили піднесений настрій.  Писанки, чарівні малюнки, аплікації, вишивка бісером, витинанки та інші вироби показали  скільки тепла, дитячої любові й старанності вкладено в них, змусили пройнятися дивовижними відчуттями свята.

Усі дитячі твори – індивідуальні, вражають неповторною фантазією, оригінальністю, яскравістю,  майстерністю, особливим емоційним забарвленням. Та всі роботи об’єднує одне: автори вклали в них частинку власної душі.

Відвідувачі виставки захоплювалися малюнками та аплікаціями  Анни Гладкої , Софії Коробки, Насті Тютюнник, Софії Короткої (1 клас), Каріни Мартиненко (2 клас), Іванни, Анни, Вікторії Кравченко (3,5,8  клас), Нікіти Лукачинця (4 клас), Каріни Химченко (5 клас), Ірини Гладкової (9 клас); вишивками бісером та великодними рушниками Анни Чуєвої (4 клас), Альони Ушивайло (5 клас), Вікторії Бойко (7 клас), Світлани Криштопи (10 клас); писанками Іванни Кравченко та Софії Химченко (3 клас), Дарини Ялової (4 клас), Ані Кравченко (5 клас) з Коровинської ЗОШ І-ІІІ ст. та колективними роботами, неперевершеними композиціями писанок, учнів Томашівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ.

Спасибі керівникам шкіл, педагогам та учасникам виставки за приємні емоції,  неймовірну атмосферу символів та кольорів і  за дивовижний «великодний рай».