ПІДПРИЄМСТВО У ШОСТЦІ ЗМУСИЛИ ПОГАСИТИ ЗАБОРГОВАНІСТЬ

Дата: 25.04.2018 11:07

Фото без опису

Працівник одного з приватних підприємств в Шосткинському районі недоотримав заробітну плату в сумі понад 38 тисяч гривень.
Крім того, дане товариство з обмеженою відповідальністю накопичило заборгованість зі сплати внесків та податків на користь держави на загальну суму понад 185 тисяч гривень.
Державними виконавцями на Шосткинщині після оперативно вжитих заходів примусового характеру заборгованість була стягнута в повному обсязі.
Нагадаємо, що на сьогодні завдяки роботі штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання органами державної виконавчої служби рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами, забезпечено стягнення заробітної плати та інших виплат на Сумщині на суму майже 700 тисяч гривень.
Закон – один для всіх!