Привітання сільського голови з Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2018 10:35

Шановні жителі Коровинської сільської ради, дорогі ветерани, учасники бойових дій!

В цей світлий і святий для всіх нас день звертаюся до Вас ,бо маю велике бажання від усієї душі привітати Вас ,Ваших рідних та близьких із знаменним святом -Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Цього дня ми схиляємося у доземному поклоні перед нині живими, усіма тими , хто проніс через лихоліття війни любов до Батьківщини і бажання бачити її заможною та квітучою.

Для нас, нащадків солдатів Великої Перемоги, найвищою життєвою істиною є вірність їх справі і громадському обов’язку , довічна синівська шана і повага. Наш земний уклін усім, хто виніс роки окупації та пекло концтаборів , хто піднімав з руїн і відроджував рідний край.

День перемоги назавжди залишиться днем нашого національного тріумфу , символом героїчного минулого, величі духу і братства народів. Стійкість , мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті в ім’я перемоги над фашизмом - істинний приклад патріотизму для нащадків.

Від імені виконкому Коровинської сільської ради , щиро бажаю Вам, дорогі земляки, міцного здоров’я , бадьорості духу, добра і радості, оптимізму і непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливішим!

Мирного неба Вам та Вашим родинам!

З повагою, сільський голова Сергій Миколайович Шило