Привітання з Днем Перемоги в Рубанському старостинському окрузі Коровинської сільської ради (ОТГ)

Дата: 10.05.2018 13:31

Традиційно 9 травня в селі Рубанка біля пам’ятника загиблим воїнам відбувся мітинг «Незабутній 45-й», присвячений 73 річниці перемоги над нацизмом у другій світовій війні. З самого ранку в центрі села звучали пісні воєнних років.

Зі словами вітання з Днем Перемоги до ветеранів війни, вдів загиблих, дітей війни, тих, хто відбудовував з руїн рідний край і всіх учасників мітингу звернулися   виконуюча обов’язки старости Валентина Станіславівна Бойко та від виконкому та депутатського корпусу Коровинської сільської ради Сергій Миколайович Свинаренко, які поздоровили ветеранів війни, воїнів АТО, воїнів – афганців та всіх присутніх з Днем Перемоги.   Нажаль, уже немає на території села  учасників бойових дій. На сьогодні на території села проживає вдова Бадрак Ніна Іванівна, три учасники війни Голуб Микола Петрович, Голуб Таїса Григорівна, Красножон Марія Яківна, 25 дітей війни.

Ведучі урочистого мітингу Т.В.Химченко та В.В.Свинаренко проникливими, хвилюючими словами доносили до присутніх священні слова пам»яті про героїв, що полягли на фронтах світової війни та поваги і пошани до ветеранів які здобували перемогу у боротьбі з фашизмом.

Присутні вшанували пам'ять полеглих хвилиною мовчання. До пам’ятника  покладені букети та корзини квітів.  В Рубанській сільській бібліотеці  організовано  книжкову виставку  «Війна відгриміла та пам'ять жива».

Ветеранам були вручені подарунки, які надали ФОП Свинаренко П.І. та ТОВ «Агробізнес ТСК», за що їм щира подяка.