Коровинська громада
Сумська область, Недригайлівський район

Семінар «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні

Дата: 11.05.2018 13:28
Кількість переглядів: 127

11.05.2018 року в Коровинській сільській раді громадською організацією «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» за підтримки Міністерства соціальної політики України у співпраці з Координатором  проектів ОБСЕ в Україні, був проведений навчальний семінар на тему «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні".

Зазначений проект направлений на покращення спроможності суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми виявляти та надавати допомогу постраждалим особам, відповідно до Закону України «Про протидію торгівлі людьми».

Учасники були забезпечені необхідними роздатковими матеріалами та кава-паузою.

Дякуємо організаторам за проведення змістовного і цікавого семінару!