День вишиванки в Коровинській школі

Дата: 18.05.2018 11:51

Вишиванка – це наша національна гордість. Цей український оберіг пройшов крізь віки і нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

17 травня 2018 року у Коровинській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся День вишиванки. Дрес-кодом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки.

В Акції взяли участь не лише учні, а й вчителі школи. Діти з захватом демонстрували свої вишиванки. Дівчатка доповнили образ вишитими спідничками та віночками.

Проведення такого свята засвідчило, що вихованці разом зі своїми батьками відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв і традицій свого народу.