БЛАГОСЛОВЛЯЄ ПРАДАВНЯ СИЛА – ВЕСІЛЛЯ НА БІЛОПІЛЬЩИНІ ВІДБУЛОСЯ В ІСТОРИЧНОМУ МІСЦІ

Дата: 24.05.2018 10:02

Квітучий травень радує своїми кольорами. Білопінно квітнуть дерева, зелений океан розгортається аж до чистого неба. Цю травневу красу природи у суботу доповнили яскравим синім кольором - кольором вірності та нескінченого кохання - молодята Олександр та Влада, які вирішили одружитися у старовинному парку Білопілля. Тут, на місці древньослов’янського Вирського городища, тисячолітня історія зберігає дух попередніх поколінь.
Дуже приємно, що сьогодні пари вибирають для одруження історичні місця, пам’ятки історії та культури. Органи юстиції з радістю надають таку можливість. «Шлюб за добу» – комфортний сервіс, який обирають молоді пари, – наголошує Ірина Свистун. Сумщиною він рухається від обласного центру далі містами. І кожне місто має свої особливості. Сьогодні зручним сервісом «Шлюб за добу» можна скористатися не тільки в обласному центрі, а й містах Тростянець та Ромни.