Святковий концерт «Новий рік прийшов на Україну»

Дата: 13.01.2020 15:24

Заключним акордом  культурно –масових заходів Новорічно – Різдвяних свят,  які проводились  комунальним  закладом  «Коровинський центр культури і дозвілля», став святковий концерт «Новий рік прийшов на Україну».

Глядачам гарний настрій дарували  народний аматорський ансамбль народної пісні «Терниця» керівник С.Яценко, народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль «Колорит» керівник М.Тютюнник, жіночий вокальний ансамбль «Любисток» керівник С.Яценко, вокальний квартет «Зорецвіт», солісти Тетяна Теслик, Ніна Скидан, Микола Тютюнник, Світлана Яценко.  Гарячими  оплесками приймали  глядачі  виступи дітей, учнів Коровинської ЗОШ  вокальний ансамбль «Дзвіночки» керівник Н.Холод,  дитячий танцювальний колектив керівник Т.Глущенко, солісти Іванка Кравченко,  Аня Шишка, Ліза Винник.  Щиро і від душі посміялися  присутні над сценкою «У ворожки» від учасників народного аматорського театру керівник В.Подоляка. Свято провела ведуча Тетяна Глущенко.