ОЛІМПІАДНИЙ МАРАФОН. НАВЧАЛЬНИЙ ПРЕДМЕТ – ІСТОРІЯ

Дата: 14.01.2020 14:52

12-13 січня 2020 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

В олімпіаді взяли  участь 67 учнів, із них 18 учнів – 8 класу, 19 учнів –  9 класу,  18 учнів – 10 класу, 12 учнів – 11 класу.

За результатами виконаних завдань олімпіади з історії визначено 33  переможці: 8 клас – 9 учнів, 9 клас – 9 учнів, 10 клас – 9 учнів, 11 клас –  6 учнів.

Призові місця вибороли учні закладів загальної середньої освіти м. Суми, м. Шостка (по 6 учасників – по 5 переможців), м. Конотоп (6 учасників – 4 переможця), м. Охтирка (4 учасника – 3 переможця), Кролевецької міської ради (ОТГ) (3 учасника – 3 переможця), м. Глухів (3 учасника – 2 переможця), м. Лебедин (3 учасника – 1 переможець), м. Ромни  (2 учасника – 1 переможець);  Сумської обласної гімназії-інтернат для талановитих та творчо-обдарованих дітей   Сумської обласної ради (3 учасника – 1 переможець), Ямпільського району (2 учасника – 1 переможець), Тростянецької міської ради (ОТГ) (2 учасника – 1 переможець) та Буринського, Путивльського районів; Березівської, Комишанської, Коровинської (ОТГ); Державного ліцею-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України (по 1 учаснику – по 1 переможцю).

Серед переможців  - учень 9 класу Коровинської ЗОШ І-ІІІ ступенів  Максим Волік. Вітаємо Максима та його вчителя Владислава Сергійовича Сокруту, батьків Оксану Михайлівну  та Вячеслава Вікторовича з перемогою!  Бажаємо неодмінно досягти своєї мети!