Сумська область, Роменський район

Відбувся традиційний відкритий сільський  турнір з волейболу

Дата: 21.02.2020 08:34
Кількість переглядів: 276

20.02.2020 р.  на базі Коровинської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся традиційний відкритий сільський  турнір з волейболу серед учнівських команд с. Коровинці, с. Вільшана, смт. Недригайлів та смт. Терни.

Учасників турніру привітав головний спеціаліст відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Коровинської сільської ради Олександр Міщенко  та побажав успіху і перемоги.   Змагання відбувалися за коловою системою. Після проведеного жеребкування команди вступили в запеклу боротьбу за медалі. Кожній команді довелося зіграти по три гри.       В напруженій боротьбі команда Тернівської ЗОШ здолала всіх своїх суперників здобувши три перемоги і стала чемпіоном турніру. Друге місце за господарям майданчика, які здолали команди  Вільшанської ЗОШ та Недригайлівської СЗОШ. Третє  місце виборола команда Вільшанської ЗОШ.

Переможці та призери були нагороджені кубками, медалями, та грамотами відділу освіти,сім’ї, молоді та спорту Коровинської  сільської ради.