«Герої не вмирають…Просто йдуть..»

Дата: 25.02.2020 16:50

З метою увічнення пам'яті Героїв Небесної сотні, у Томашівському НВК: ЗОШ І – ІІІ ст., ДНЗ 20 лютого було проведено загальношкільний урок «Герої не вмирають…Просто йдуть..»

Захід розпочався із запалення свічки пам’яті та спільного виконання Гімну України. Школярі пригадали основні події революції Гідності, що змінили  хід нашої історії. Згадали імена, які назавжди закарбувалися в історії  України. Учні  Чайка Наталія, 10 кл., Корнієнко Тетяна, Горбащенко Софія, Конторщикова Лілія, Сніжко Діна, Чайка Наталія, 11 кл., Бут Андрій, Білодід Софія та Середа Наталія читали зворушливі вірші, присвячені  Героям Небесної сотні. Діти переглянули презентацію «А Сотня відлетіла в небеса…», та відео «Хронологія подій 20 лютого 2014року». Під мелодію гімну Небесної Сотні «Пливе кача» учні зачитали ім’я кожного Героя,  який загинув на майдані, а під звуки метроному всі присутні схилили голови у хвилині мовчання. Ще довго на очах учасників заходу бринітимуть сльози, вони не дадуть пам’яті забути імена людей, які  здійснили подвиг – віддали  найцінніше – своє життя заради нової України.