З Днем захисту дітей!

Дата: 01.06.2020 15:07

Нехай наші діти якомога довше залишаються дітьми. Безтурботними, веселими, радісними. Хочеться побажати, щоб кожна дитина була здоровою і оточеною турботою батьків. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день — добрим і цікавим. Бажаємо, щоб кожна дитина була зігріта увагою, любов'ю і турботою. Щоб часто лунав дзвінкий і щирий дитячий сміх. Бережіть малюків, захищайтелюбіть і балуйте! Так нехай же сьогодні, в День захисту дітей, кожен намагатиметься зробити життя маленьких мешканців нашої планети краще і безпечніше.

Конкурс до Дня захисту дітей триває!!!
Роботи учасників

Гордієнко Яків, 6 років                  Кравченко Іванна ,11 років