Випускний 2020

Дата: 22.07.2020 11:24

Шкільні роки пролетіли, немов ключ перелітних птахів. День закінчення школи – це день, коли закінчується безтурботне дитинство і починається відповідальне доросле життя. Нехай в цьому житті буде багато успіхів, цікавих людей, звершень, досягнутих цілей і можливостей для розвитку. Бажаємо випускникам правильно вибрати майбутню професію, відбутися в кар'єрі та в особистому житті, стати щасливою і гідною людиною!
      21 липня 2020 року у Коровинськый ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося  вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти  випускникам 11  класу. Директор школи Шило В.С.  вручив    документи про закінчення школи.  Войтовець Ярослав, Терещенко Богдан та Яременко Анастасія отримали золоті медалі «За високі досягнення у навчанні». Віктор Сергійович привітав  випускників   зі вступом у доросле самостійне життя, побажав добра, щастя, мирного неба, здійснення всіх планів,   удачі і везіння, досягнення мрій.

Привітання семикласників       Привітання від учнів 8 класу

Привітання класного керівника                       Привітання першої вчительки