Карантин продовжили до кінця літа

Дата: 22.07.2020 16:06

Уряд України підтримав продовження адаптивного карантину до 31 серпня. При цьому документ про це ще мають доопрацювати.

Передбачається, що залежно від епідеміологічної ситуації, в регіонах будуть визначені "червоні", "помаранчеві", "жовті" та "зелені" рівні небезпеки.

У різних регіонах діятимуть різні рівні обмежень - десь карантин може бути більш жорстким, а десь - легким.

Для того, щоб регіон потрапив у "зелену зону" мають бути виконані такі показники:

• завантаженість ліжок в закладах охорони здоров'я складає не більш як 50%
  • середня кількість ПЛР-досліджень не менше, ніж 24 на 100 тис. населення на тиждень
  • коефіцієнт виявлення випадків коронавірусу менш як 11%
  • показник динаміки зростання випадків COVID-19 не більше 10%.

"Коли немає перевищень, область та всі її райони перебувають у зеленій зоні, де діють такі обмеження: в громадських будівлях маски або респіратор, проведення масових заходів - не більше 1 особи на 5 квадратних метрів, заповнюваність театрів і кінотеатрів - 50%, перевезення пасажирів тільки в рамках сидячих місць", - пояснив Денис Шмигаль.

Загалом за час пандемії коронавірус в Україні підхопили 60 995 осіб.

1 534 із них померли, 33 172 пацієнти одужали.