Коровинська громада
Сумська область, Недригайлівський район

Управління юстиції інформує

СТУДЕНТИ-ПРАВНИКИ ЗНАЙОМИЛИСЯ З РОБОТОЮ ЮСТИЦІЇ СУМЩИНИ

До головного офісу юстиції знову завітали студенти коледжу Сумського національного аграрного університету, які опановують право.  Розпочали знайомством із управліннями і відділами обласної юстиції, про роботу яких розповідали керівники структурних підрозділів. Робота державних виконавців і відділу нотаріату, як здійснюється реєстрація нормативно-правових актів – студентам все було цікавим, адже це їхня майбутня професія. Багато запитань виникло у студентів, коли вони побували в сучасному офісі «OPEN SPACЕ» і побачили, скільки нового і сучасного є в стилі роботи органів юстиції. Така робота і молоді до душі, отож вчорашні студенти, а сьогодні – фахівці з дипломами, поповнюють команду Мін`юсту.

14:17 23.11.2018

МАЙНО ДІЛИЛИ З ВИКОНАВЦЯМИ

Дружина і чоловік мають право на поділ майна, що належить їм на праві спільної сумісної власності. У Конотопі між подружжям, що розлучилося, виникло непорозуміння з розподілом спільного майна, яке вони не змогли самостійно врегулювати. Справа дійшла до суду, а згодом і органи юстиції супроводжували даний тривалий спір.  Два роки тому за рішенням суду, для забезпечення позову, державною виконавчою службою було накладено арешт на спільне майно подружжя. Згодом, на виконання надійшов виконавчий документ, який вже зобов’язував передати майно від дружини до чоловіка. Своєчасні дії державного виконавця сприяли швидкому врегулюванню сімейного питання, у зв’язку з чим автомобіль, газонокосилка, СВЧ піч, меблі та інша побутова техніка були передані чоловікові.

10:17 21.11.2018