ПРОЕКТИ РІШЕНЬ 2020/2021 ч.11

18.12.2020

Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної  ділянкиу власність гр. Петрівному В.П.

Про вилучення земельної ділянки, що знаходиться у користуванні гр. Пономарчик К.Я.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв)з метою передачі у власність гр. Сиромлі М.М.

Про надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьта технічної документації із землеустрою щодо встановлення

меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Каплун Катерині Євдокимівні

21.12.2020

Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельних ділянок  у власність

Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної  ділянкиу власність гр. Захарченко І.В.

Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної  ділянкиу власність гр. Захарченку О.І.

Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної  ділянкиу власність гр. Макаренко К.В.

Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної  ділянкиу власність гр. Приймі О.П.

Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної  ділянкиу власність гр. Свинаренко А.Ю.

Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної  ділянкиу власність гр. Федчун Н.Г.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. Терещенку В.М.

23.12.2020

Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної  ділянкиу власність гр. Ковальової В.В.

Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної  ділянкиу власність гр. Ткаченку В.Г.

Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної  ділянкиу власність гр. Школяренко Г.С.

Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної  ділянкиу власність гр. Шкурдоді М.В.

28.12.2020

Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  у власність гр. Правдюк Валентині Андріївні

29.12.2020

Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної  ділянкиу власність гр. Бондаренку С.М

Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної  ділянкиу власність гр. Капустяну В.М.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. Волковій Л.М.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. Дремлюзі В.М.

Про укладення  договору  оренди землі із  ФОП Котенко В.І.

Про укладення  договору  оренди землі із  ФОП Мартиненко Ю.М.

Про вилучення земельної ділянки, що знаходиться у користуванні гр. Марченко І.І.

Про внесення змін до рішення 33 сесії7 скликання від 23.06.2020р. № 43

«Про надання дозволу гр. Приходьку М.П.на розроблення проєкту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки»

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. Школяренку Ю.А.

04.01.2021

Про надання дозволу гр. Котенку Р.В.на розроблення проєкту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

12.01.2021

Про затвердження переліку об’єктів, на яких порушники відбуватимуть суспільно корисні роботи, та види цих робіт на 2021 рік

Про затвердження переліку об’єктів, на яких засуджені відбуватимуть громадські роботи, та види цих робіт на 2021 рік

Про затвердження переліку об’єктів, на яких порушники відбуватимуть громадські роботи, та види цих робіт на 2021 рік

Про підтвердження членства У Всеукраїнській асоціації громад

Про затвердження тарифів на надання платних соціальних послуг «Догляд вдома» службі (відділенню) організації та надання соціальної допомоги (соціальних послуг)  вдома

13.01.2021

Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної  ділянкиу власність гр. Бут О.В.

Про включення земельних ділянок сільськогосподарського призначення

до переліку земельних ділянок, права оренди на які  будуть виставлені на земельні торги

Коровинською сільською радою

18.01.2021

Звіт сільського голови про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Коровинської сільської ради у 2020 році

19.01.2021

Про вилучення земельної ділянки, що знаходиться у користуванні гр. Бондаренка П.Г.

Про  прийняття на баланс «Амбулаторії первинної медичної допомоги за адресою: вул. Київська37б с. Коровинці, Недригайлівський р-н, Сумська область (нове будівництво)

Про  закріплення та передачу в оперативне управління «Амбулаторії первинної медичної допомоги за адресою: вул. Київська37б с. Коровинці, Недригайлівський р-н, Сумська область (нове будівництво)

Про передачу матеріальних цінностей

Про внесення змін до бюджетуКоровинської  сільської об’єднаної

територіальної громади на 2021рік

26.01.2021

Про надання дозволу АТ «Сумиобленерго»на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду

Про анулювання результатів земельних торгів

Про продовження терміну дії та внесення змін до Програми розвитку малого та середнього підприємництва Коровинської сільської ради на 2020рік, затвердженої рішенням сесії Коровинської сільської ради від 29.11.2019 (24 сесія)

29.01.2021

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв)з метою передачі у власність гр. Синякову П.М.