ПРОЕКТИ РІШЕНЬ 2020 ч.5

27.04.2020

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. Косенку В.П

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. Носенко А.А.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. Носенку П.М.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. Носенку В.П.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. Олексенку М.М.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. Пономарчику Г.М.

Про включення земельних ділянок сільськогосподарського призначення до переліку земельних ділянок, права оренди на які  будуть виставлені на земельні торги

Коровинською сільською радою

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. Лукаш М.І.

Про надання дозволу гр. Кривенку В.А. на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Про надання дозволу ФОП Постолу П.І.на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Про надання дозволу гр. Семенцю В.Г. на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Про розгляд заяви гр. Білянського С.В.

29.04.2020

Про надання дозволу на розробку проектуземлеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність гр. Тимошенку В.М.

06.05.2020

Про надання дозволу на виготовлення технічної  документації із землеустрою    гр. Клименку П.О.

Про надання дозволу на виготовлення технічної  документації із землеустрою    гр. Шевченко М.П.

Про внесення змін до договору  оренди  землі  за № б/н від  «12» жовтня 2011 року

12.05.2020

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність гр. Воліку В. В.

14.05.2020

Про надання дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Гумен Н.М.

Про вилучення земельної ділянки, що знаходиться у користуванні гр. Ганноти В.Ф.

Про вилучення земельної ділянки, що знаходиться у користуванні гр. Гриб М.В.

Про вилучення земельної ділянки, що знаходиться у користуванні гр. Свириденко Н.В.

Про вилучення земельної ділянки, що знаходиться у користуванні гр. Юхти Г.М.

Про вилучення земельної ділянки, що знаходиться у користуванні гр. Юхти В.М.

Про надання дозволу гр. Лаврик К.П.на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Про надання дозволу гр. Пономарьовій Т.В.на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Про розгляд заяви гр. Гурмач М.Т

Про розгляд заяви гр. Помазан О.М.

Про укладення  договору  оренди землі із  ТОВ «Коровинський сушком»

Про вилучення земельної ділянки, що знаходиться у користуванні гр. Грабарь С.В.

Про надання дозволу гр. Приходьку М.П. на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Про встановлення єдиного податку для фізичних осіб-підприємців

при спрощеній системі оподаткування на території Коровинської сільської ради на 2021 рік

Про встановлення ставок тапільг із сплати земельного податку на території Коровинської сільської ради на 2021 рік

Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Коровинської сільської ради на 2021 рік

Про встановлення розміру ставки транспортного податку на території

Коровинської сільської ради на 2021рік

26.05.2020

Про вилучення земельної ділянки, що знаходиться у користуванні гр. Христій К. М.

Про вилучення земельної ділянки, що знаходиться у користуванні гр. Моцак І. Д.

Про вилучення земельної ділянки, що знаходиться у користуванні гр. Москаленко М. Д.

Про вилучення земельної ділянки, що знаходиться у користуванні гр. Саранча І.Я.

Про вилучення земельної ділянки, що знаходиться у користуванні гр. Лаврик А.І.

Про вилучення земельної ділянки, що знаходиться у користуванні гр. Мосейчук В.В.

Про надання дозволу гр. Кривенко І.С.на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Про вилучення земельної ділянки, що знаходиться у користуванні гр. Правдюк В.А.

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. Темченко Т.В.

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. Мовчану О.Г.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. Проценку М.М.

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. Оксаку А. І.

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. Гапоненку В.М.

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. Окопній Т.М.

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. Нелин Т.С.

01.06.2020

Коровинською сільською радою