Коровинська громада
Сумська область, Недригайлівський район

Відділ організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення

Начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Коровинської сільської ради

Химченко Ніна Миколаївна

Народилася 07.09 1956 р.в с.Коровинці.Освіта вища,в 1987 роуці закінчила Сумський філіал Харківського сільськогосподарського інституту ім.В.В.Докучаєва.Трудову діяльність розпочала в 1978 році робітницею Коровинського конопляного заводу.

З 1978 по 2017 рр.-секретар виконкому Коровинської сільської ради.

З грудня 2017 року-начальник відділу організаційно-кадрової роботи і правового забезпечення Коровинської сільської ради

Головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Коровинської сільської ради

Правдюк Владислав Вячеславович

Народився 23.02.1992 року в с.Коровинці.Освіта вища,в 2014 році закінчив Сумський державний університет за спеціальністю "правознавство",отримав кваліфікацію юриста.

З 2014 по 2017 рр.-головний спеціаліст - юрисконсульт Недригайлівського об"єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області

З 2017 року- головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи та првового забезпечення Коровинської сільської ради

Провідний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Коровинської сільської ради

Заїченко Юлія Дмитрівна

Народилася 26.01.1991 року .Освіта вища,в 2013 році закінчила Національний університет "Юридична академія України імені Ярослава Мудрого" за спеціальністю "правознавство"

З 2017 року- юрисконсульт Комунального закладу "Недригайлівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги"

З лютого 2018 року- провідний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи та првового забезпечення Коровинської сільської ради.