Інформування суб’єктів господарювання роздрібної торгівлі на території Коровинської СТГ

З метою інформування суб’єктів господарювання роздрібної торгівлі на території Коровинської СТГ щодо державного регулювання цін на продовольчі товари в період воєнного стану та передбаченої законодавством відповідальності за порушення державної дисципліни цін, просимо всіх суб'єктів господарювання ознайомитися з пам'яткою

10:13 08.06.2023

Вашингтон підтвердив підтримку членства України в НАТО

Для набуття членства в НАТО Україна має насамперед провести прямі обговорення про це з Північноатлантичним альянсом. Сполучені Штати це підтримують. Однак зараз вся увага союзників зосереджена на допомозі ЗСУ відбити російську агресію.

11:43 27.04.2023

Єдиною гарантією стримування рф від агресії в майбутньому є вступ України до НАТО - Наєв

Командувач Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв переконаний, що єдиною гарантією стримування росії від агресії в майбутньому є вступ України до НАТО та постійне зміцнення власних Збройних сил.

10:25 29.03.2023

Відносини НАТО з Україною

Сильна і незалежна Україна має першорядне значення для євроатлантичної безпеки. Відносини між Україною і НАТО почали розвиватися ще на початку 90-х років XX ст. і відтоді стали одним з найбільш значущих партнерств НАТО. Починаючи із 2014 року, у зв’язку з незаконною анексією Криму Росією, співробітництво між Україною і НАТО у низці ключових галузей було активізовано. Від початку повномасштабного вторгнення Росії у 2022 році як НАТО, так і держави–члени Альянсу надають Україні допомогу на безпрецедентному рівні.

15:15 22.03.2023

ЗСУ переходять на стандарти НАТО у плануванні контрнаступальних операцій

Західна військова школа переграє “радянську”? Поки російська окупаційна армія штурмує населені пункти на сході України, зрівнюючи їх з землею та закидуючи “гарматним м’ясом”, ЗСУ націлюються на склади з боєприпасами та логістичні ланцюжки ворога. Це дозволяє уникнути зайвих жертв та запустити механізм каскадної деокупації захоплених противником регіонів, наголошує військовий аналітик Дмитро Снєгирьов.

09:23 15.03.2023

ЗАХОДИ ПО ЗАПОБІГАННЮ ВИРОБНИЧОМУ ТРАВМАТИЗМУ   ВЗИМКУ

ЗАХОДИ ПО ЗАПОБІГАННЮ ВИРОБНИЧОМУ ТРАВМАТИЗМУ ВЗИМКУ

В зв`язку із  значним зниженням температури навколишнього повітря необхідно нагадати роботодавцям та кожному з нас про своє здоров’я, точніше сказати, про особливості його збереження в зимовий період. Адже в морозні дні, при недотриманні низки правил перебування на відкритому повітрі, можливо завдати не тільки непоправної шкоди здоров’ю, а в деяких випадках, і призвести до біди.

08:51 30.01.2023