Набір команд на четверту хвилю проєкту “Зміцнення громадянського активізму серед молоді”

Проєкт “Зміцнення громадянського активізму серед молоді” підтримує команди, які мріють створити громадську організацію або нещодавно зробили це. Завдяки ньому можна безкоштовно пройти навчання, розробити проєкт за підтримки ментора та виграти свій перший грант. Навчання учасників проходитиме онлайн у березні-квітні, після чого відібрані команди зможуть реалізовувати власні проєкти.

10:16 21.02.2022

Про проведення семінару

25 лютого 2022 року о 14.00 год.в приміщенні Роменської РДА , за адресою м.Ромни,бульвар Свободи,1, 3-й поверх, зал засідань відбудеться зустріч-семінар з агровиробниками Роменського району з метою їх інформування та обговорення законодавчих ініціатив ,практичних аспектів купівлі земель с/г призначення ,агрострахування та інших питань.

08:42 21.02.2022

Пам’яті героїв Небесної Сотні

З метою   вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні, виховання патріотичної свідомості, розвитку бажання стати гідними громадянами країни у Коровинському ЗЗСО підготовлено ряд заходів:

08:19 21.02.2022

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні!

20 лютого ми відзначаємо День Героїв Небесної Сотні — день пам’яті Героїв Революції Гідності, які склали своє життя в ім’я кращої долі українського народу.

08:56 20.02.2022

ДО УВАГИ СТРАХУВАЛЬНИКІВ, ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ, ПОТЕРПІЛИХ НА ВИРОБНИЦТВІ ТА ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ!

З 01.03.2022 надання матеріального забезпечення та медико-соціальних послуг на Сумщині будуть здійснювати 5 відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області замість 10 нині діючих. Таке рішення прийняло правління Фонду з метою приведення структури управління у відповідність до територіальної реформи.

11:28 16.02.2022