3 грудня – Міжнародний день інвалідів

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. На їхню долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

18:00 03.12.2021

«Ми - проти насильства»

В межах проведення тематичних заходів до Міжнародної акції «16 днів проти насильства» та з метою привернення уваги та підвищення рівня обізнаності громадськості до проблеми вчинення насильства у будь-яких його проявах, Нацсоцслужбою створено відеоролик «Ми - проти насильства».

13:45 01.12.2021

До уваги жителів села Коровинці!

В зв'язку з проведенням аварійно-відновлюваних робіт на розподільчому газопроводі низького тиску з 8.00год. до 12.00 год. 03.12.2021р. буде припинено розподіл на постачання природного газу споживачам села Коровинці.

13:45 01.12.2021

На території Коровинської громади вшанували пам'ять жертв голодоморів в Україні

День пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій щорічно об‘єднує український народ навколо вшанування усіх загиблих від голоду.Традиційно в цей день громадяни відвідують поминальне богослужіння і покладають символічні горщики з зерном та свічками до пам'ятників жертвам голодоморів в Україні.

10:21 27.11.2021

Увага! Штормове попередження!

27 листопада по м. Суми та області очікуються пориви південно-східного вітру 15-20 м/сек,  І рівень небезпеки, жовтий.

14:54 26.11.2021