Як стати найкращим татом: поради для  чоловіків

Як стати найкращим татом: поради для чоловіків

Згідно останніх досліджень, проведеними UNFPA  в Україні восени 2020 року в рамках поекту «Трамплін до рівності» , батько доглядав за дітьми лише у 2% родин, тоді як 45% татів хотіли б чи планують приділяти дітям більше часу.

10:00 08.11.2021

Привітання сільського голови Сергія ШИЛА з Днем працівників соціальної сфери!

Щиро вітаю із професійним святом людей, які обрали для себе справою життя нелегку і гуманістичну місію – постійну, багатогранну і всебічну підтримку та захист всіх, хто найбільше цього потребує в нашому суспільстві.

15:00 05.11.2021

ТУРБОТА ПРО ЛЮДЕЙ ПРАЦІ ТА ЇХ РОДИНИ

Щорічно у першу неділю листопада в нашій державі відзначається День працівника соціальної сфери. Для фахівців управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області це професійне свято -   не тільки привітання й урочистості, а й нагода для підбиття підсумків роботи, відзначення здобутків та аналізу проблемних питань.

16:42 04.11.2021

З  1 листопада 2021 року до закінчення зимового періоду 2022 року в Сумській області заборонений будь-який вилов риби на зимувальних ямах.

З 1 листопада 2021 року до закінчення зимового періоду 2022 року в Сумській області заборонений будь-який вилов риби на зимувальних ямах.

Обмеження вводяться з метою створення сприятливих умов для зимівлі водних біоресурсів, їх охорони, відтворення та раціонального використання

13:51 01.11.2021

Платформа Центрів Дія вже функціонує і доступна

Міністерство цифрової трансформації України є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики, зокрема, у сфері надання електронних та адміністративних послуг, та відповідно до покладених на нього завдань, здійснює заходи щодо створення та забезпечення функціонування Національної веб-платформи центрів надання адміністративних послуг (далі – Платформа Центрів Дія).

13:34 01.11.2021

Недригайлівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області інформує

Дотримання вимог охорони праці та промислової безпеки під час проведення  опалювального сезону - запорука зниженню виробничого травматизму.

20:54 31.10.2021

Школярі Сумщини, з 1 по 11 клас, з 29 жовтня до 7 листопада переходять на дистанційне навчання

21:11 28.10.2021