Розвиток системи пробації в Україні

Пробація – це переважно юридичний термін, який з’явився майже 200 років тому як кримінально-правовий інститут англосаксонського права й був різновидом умовного засудження або умовного звільнення. «Пробація» в перекладі з англійської мови означає «випробування» або «умовне звільнення (від покарання)», а в перекладі з латині – «випробувати» або «віддати під нагляд»

09:46 27.09.2021

Недригайлівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області інформує: Безпечне виконання лісосічних та деревообробних робіт.

Недригайлівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області (далі відділення Фонду) здійснює функції загальнообов’язкового державного соціального страхування на території п`яти адміністративно-територіальних одиниць – Недригайлівської, Коровинської, Вільшанської, Липоводолинської та Синівської ОТГ. Одним з основних завдань відділення Фонду є виконання статутного напрямку щодо проведення профілактичних заходів консультативного та роз’яснювального характеру, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних факторів, запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням та іншим випадкам загрози здоров’ю застрахованих осіб.

16:21 23.09.2021

ДЕРЖАВНА ПІДТРИМКА ПОСЛУГИ ПАТРОНАТНОГО ВИХОВАТЕЛЯ

Патронат над дитиною є інноваційною послугою підтримки сімей з дітьми, які потрапили у складні життєві обставини, і передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію в сім'ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставинах».

09:01 22.09.2021

Уряд на позачерговому засіданні ухвалив рішення про продовження дії адаптивного карантину до 31 грудня 2021 року

Як повідомили в Міністерстві охорони здоров’я, за останній тиждень кількість підтверджених нових випадків захворювання на COVID-19 зросла на 68%, а госпіталізацій – на 51%

10:43 21.09.2021

Відкрито реєстрацію на безкоштовний онлайн тренінг для підприємниць у Сумській області

У рамках спільного проєкту Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) та Міжнародної організації праці (МОП)«Розширення економічних можливостей для жінок як відповідь на кризу COVID-19 в Україні» оголошується набірна безкоштовний онлайн тренінг для жінок-підприємиць, представниць мікро-, малого та середнього бізнесу (МСБ)у Сумській області

10:40 21.09.2021

Екскурсійна поїздка

У зв'язку з 15 - річчям присвоєння звання народного аматорському колективу народної пісні "Терниця" Коровинського центру культури і дозвілля, 18 вересня учасники художньої самодіяльності Томашівського СБК- філії, Беседівського СК – філії та КЗ «Коровинський центр культури і дозвілля» здійснили екскурсійну поїздку в мальовничі куточки України. Відвідали візитну картку нашої держави Уманський Національний дендрологічний парк «Софіївка» Національної Академії наук України та Національний парк «Межигір’я».

15:44 20.09.2021