ЗАПАЛИ СВІЧКУ: 27 ЛИСТОПАДА - ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

У XX сторіччі українці пережили три голодомори: 1921 – 1923, 1932 – 1933 і голод 1946 – 1947 років. Утім, серед найтрагічніших сторінок історії українського народу особливо сумне місце займає Голодомор 1932 – 1933 років. За різними даними, у 1932 – 1933 роках від голоду загинуло від 4,5 до 10 мільйонів людей.      У День пам’яті жертв голодоморів українців традиційно закликають вшанувати заморених голодом хвилиною мовчання або молитвою, відвідати поминальне богослужіння, згадуючи вбитих комуністичним тоталітарним режимом співвітчизників. Традиційною скорботною акцією цього дня є «Запали свічку пам’яті». Долучитися до неї доволі просто — після загальнонаціональної хвилини мовчання достатньо запалити свічку на своєму вікні.

10:14 26.11.2021

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ КОРОВИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ! НАПОВНЮЄМО РЕЄСТР ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ РАЗОМ!

На виконання вимог законодавства України,  створений Реєстр територіальної громади. Реєстр спрощує процедуру реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання осіб,  забезпечує наявність актуальної інформації щодо зареєстрованого місця проживання членів Вашої сім’ї в інших державних інформаційних ресурсах, зокрема і в застосунку «Дія».

14:44 24.11.2021

Онлайн-вебінар для ФОП 2,3,4 груп

Який програмний РРО обрати? Як зареєструвати каси та касирів в ДПС? Як бухгалтеру контролювати реєстрацію та формування звітів?

09:15 17.11.2021

«ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар’єрів»

На виконання Плану заходів на 2021-2022 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні Міністерство освіти і науки України у співпраці з проєктом «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), який реалізується Alinea International, та за підтримки Радниці-Уповноваженої Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації та Радниці-Уповноваженої з питань безбар’єрності у листопаді-грудні 2021 року проводитиме інформаційну кампанію «ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар’єрів». Кампанія складається із чотирьох етапів:  1 етап – інформування щодо зменшення супротиву суспільства до дітей з особливими освітніми потребами (листопад-грудень 2021 р.);  2 етап – інформування про підтримку родин в складних життєвих обставинах (січень – лютий 2022 р.);  3 етап – інформування про шкоду виховання дитини в інституційних закладах (березень – квітень 2022 р. );  4 етап – інформування про доступність інклюзивної освіти для кожної дитини (травень – червень 2022 р.).

13:05 16.11.2021

З ювілеєм!

8 листопада 2021 року свій 95-річний ювілей відсвяткувала жителька села Коровинці Садова Ніна Пантелеймонівна.

08:52 16.11.2021