Актуальні питання призначення субсидій

Нові правила призначення і нарахування субсидій викликають багато запитань у існуючих та потенційних отримувачів. Міністерство соціальної політики України відібрало питання, що найчастіше зустрічаються, і підготувало вичерпні відповіді.

13:54 28.05.2021

День вишиванки у закладах освіти Коровинської сільської ради

Вишиванка є символом краси, здоров'я і щасливоїдолі! Розмаїття узорів і орнаментів на кофтинках дівчаток і сорочечках хлопців налаштовували всіх на святковий настрій. Вишиванка несе любов, дає силу, на неї не впливає час.

08:41 21.05.2021

Заходи до Дня вишиванки

До Дня вишиванки в закладах культури та бібліотеках Коровинської сільської ради відбулися такі заходи:

08:20 21.05.2021

Грантова програма на підтримку ініціатив громадянського суспільства у сфері протидії корупції

Програма «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія!» оголошує грантову програму на підтримку ініціатив громадянського суспільства та медіа у сфері протидії корупції. Дедлайн - 31 липня 2021 року.

08:08 21.05.2021