Вшанували пам'ять загиблих воїнів

З нагоди Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні на території Коровинської сільської ради відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятних знаків загиблим воїнам.

08:57 11.05.2021

Благоустрій територій у Коровинцях

В рамках акції "Чисте довкілля" працівниками Коровинської сільської ради було упорядковано територію Меморіального комплексу в селі Коровинці.

08:21 30.04.2021

У Коровинської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведений День  охорони праці

У Коровинської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведений День охорони праці

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006, щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначається День охорони праці. У 2021 році Міжнародна організація праці у цей день акцентує увагу на важливості зміцнення системи безпеки та здоров’я (далі БЗР), включно зі службами безпеки та охорони здоров’я як на національному рівні, так і на рівні підприємств. Саме тому Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі буде присвячений стратегіям зміцнення національних систем БЗР та спрямований на посилення життєстійкості та протидії нинішнім і майбутнім кризам з урахуванням винесених уроків і набутого досвіду в сфері праці. З метою реалізації Плану заходів із відзначення Дня охорони праці 28.04.2021 року у Коровинської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведений День охорони праці.

11:31 29.04.2021

«Сумська весна-2021»

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації «Про проведення місячника «Сумська весна-2021» на Сумщині», у зв’язку з відзначенням в області Всеукраїнського Дня Довкілля, Міжнародного Дня Землі, Воскресіння Христова, Дня праці, Дня Перемоги та Всесвітнього Дня охорони навколишнього природного середовища в період з 01.04.2021 по 30.04.2021 у школі було сплановано і проведено ряд заходів у рамках місячника «Сумська весна-2021»: 1. Фотоквест «Ми - за чисте, квітуче довкілля!» 2. Акція «Не засмічуй узбіччя доріг» (Ткаченко Л.М., волонтери школи) 3.Акція «Зроби Україну чистою» (по збору пластику). (Класні керівники) 4.Відеочелендж «Обіцянка Землі» (Ткаченко Л.М., волонтери та лідери учнівського самоврядування 5-11 класів) 5.Акція «Спалюємо листя- спалюємо здоров’я-шкодимо довкіллю». (Васильченко К.В.) 6.Операція «Чисте довкілля» (Класні керівники 1-11 класів) 7.Зелена толока «Озеленення Планети» (вчителі, учні школи) 8. Години спілкування, бесіди, «Земля – наш спільний дім» «Первоцвіти весни» (Класні керівники 1-11 класів) 9. Акція «Смітникам – Ні! Чистоті – Так!» (Класні керівники 1-4 класів) 10. Виставка малюнків «Наша квітуча планета» (1-4 класи) 11. Походи «Край рідний – серцю дорогий» (Класні керівники 1-8 класів) 12.Виставка колажів «Спаси природу». (Ткаченко Л.М.) 13. Екологічна вікторина «Земля – планета голуба й красива і для усіх – великий дім» (3 клас) 14.Виставка виробів із вторинного матеріалу «Дій! Збережи довкілля!» (Класні керівники 1-11 класів) 15. Відеоперегляд «Чому ліси- зелені легені нашої планети?» (Ткаченко Л.М., 1-11 класи) 16. Віртуальна подорож «Сторінками Червоної книги України» (Чишко В.Б., 5-8 кл)

11:27 29.04.2021